Data rozpoczęcia: 15 maja 2024
Godzina rozpoczęcia: 19:00
Data zakończenia: 4 czerwca 2024
Miejsce: PROM Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23, Warszawa

Przygotuj się na niezapomnianą podróż do świata przyrody, pełnego fascynujących struktur i niezwykłych elementów. Wystawa malarstwa „Odkrywanie piękna w naturze” będzie skupiać się na podobieństwach i związkach pomiędzy różnymi aspektami biosfery.

Aggie Breza, utalentowana artystka, ukończyła w 2016 roku Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Grafiki. Jej prace odzwierciedlają fascynację naturą i starannie odwzorowują jej bioróżnorodność. Niezwykłe detale i struktury, które można znaleźć w przyrodzie, są punktem wyjścia dla artystki, której prace są zarówno realistyczne, jak i pełne wyobraźni.

Wernisaż wystawy odbędzie się 15 maja 2024 o godzinie 19:00 w PROM Kultury w Warszawie. Będzie to doskonała okazja, aby poznać artystkę osobiście i usłyszeć o inspiracjach, które skrywają się za jej wyjątkowymi dziełami.

Wystawa potrwa aż do 4 czerwca 2024, więc masz mnóstwo czasu, aby odwiedzić PROM Kultury i zanurzyć się w świat artystycznych wrażeń. Galeria jest otwarta codziennie od godziny 9:00 do 19:00, dając Ci dużo elastyczności w planowaniu swojej wizyty.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć mocy natury poprzez oczy Aggie Brezy i odkryć fascynujące piękno, które kryje się wokół nas. Dołącz do nas na wystawie malarstwa „Odkrywanie piękna w naturze” i zanurz się w odzwierciedleniu bioróżnorodności w sztuce.

Artykuł Wystawa malarstwa: Odkrywanie piękna w naturze pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna