W najbliższą sobotę, na terenie Ośrodka Hutnik Aktywnej Warszawy, odbędzie się niezapomniany rodzinny piknik z okazji 20-lecia Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. Piknik rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa aż do 18:00. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, gwarantując wspaniałą zabawę.

Dla najmłodszych uczestników pikniku, została stworzona specjalna strefa atrakcji. Będą mogli się bawić na dmuchanych zamkach FUNKIDS, brać udział w różnorodnych aktywnościach z fundacją PO SĄDZIEDZKU, malować twarze i robić tatuaże w kreatywnym świecie „Świat wrażeń” oraz brać udział w warsztatach malowania twarzy i tatuaży z Dzikimi historiami. Dla młodych miłośników książek przygotowano też Beddeker – książeczki i gry planszowe. Będzie również możliwość podjęcia ciekawych wyzwań w ramach zajęć z robotyką, a dzięki Nowej Szkole dzieci będą mogły rozwijać swoje zmysły poprzez aktywności sensoryczne.

Dla dorosłych uczestników pikniku również przygotowano wiele atrakcji. Będzie możliwość skorzystania z zajęć jogi, warsztatów florystycznych oraz warsztatów tworzenia pięknych świeczek w Miodziarni. EM-KA Event zapewni warsztaty z robienia bransoletek, a miłośnicy gier będą mogli wziąć udział w emocjonującej grze stacje oraz loterii. Na zakończenie pikniku, wszyscy będą mieli okazję posłuchać koncertu Michała Sołtana, półfinalisty programu „The Voice of Poland”.

To będzie niezapomniany dzień pełen wrażeń i emocji dla całej rodziny. Przyjdźcie i dołączcie do nas na rodzinny piknik, który dostarczy Wam znakomitą rozrywkę w samym sercu Warszawy.

Artykuł Dzieci bawią się na pikniku rodzinnym pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna