Nowy spektakl edukacyjny pt. „Brzechwa 2020” to niezwykłe przedstawienie dla dzieci i młodzieży oparte na twórczości niezapomnianego Jana Brzechwy. W reżyserii Olafa Lubaszenki, klasyka polskiej literatury dziecięcej przenosi się w czasy współczesne, ukazując codzienne problemy uczniów i ich opiekunów. Choć spektakl jest pełen uniwersalnych treści edukacyjnych, które łatwo przyswajają najmłodsi, to równocześnie jest bogaty w oprawę muzyczną i choreograficzną, zapewniającą atrakcyjność dla widza.

Wydarzenia spektaklu rozgrywają się w prestiżowej Szkole – „The Capitol School of Warsaw”, gdzie przygotowania do nadania szkole imienia Jana Brzechwy są w pełnym rozkwicie. Uczniowie pracowali w swoich domach nad artystycznym programem, który zostanie zaprezentowany podczas uroczystego apelu szkolnego. Przez ostatnie chwile przed wielkim wydarzeniem, widzowie poznają cechy charakteru bohaterów oraz ich wzajemne relacje.

W spektaklu pojawią się pytania dotyczące lenistwa, skarżypyty, zwierząt w zoo, sposobów na zdrowie i korzyści płynących z mediów społecznościowych. Te fascynujące tematy będą rozwijane w humorystycznym i niezwykłym stylu, który charakteryzuje spektakl „Brzechwa 2020”. Serdecznie zapraszamy wszystkich na tę pełną zabawy i edukacji podróż do świata Jana Brzechwy!

Artykuł „Nowe spojrzenie na twórczość Jana Brzechwy: Edukacyjny spektakl dla dzieci i młodzieży” pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna