W dniach od 27 do 30 czerwca odbywa się w Atrium Promenada w Warszawie Family Fest – wyjątkowy festiwal smaku i zabawy dla całej rodziny. Wydarzenie to gwarantuje wiele atrakcji kulinarnej i rozrywkowej dla odwiedzających.

Podczas festiwalu będzie można zasmakować różnorodnych potraw z całego świata, prezentowanych przez przedstawicieli polskiej areny street foodowej. Food trucki staną na parkingu przy Atrium Promenada, oferując swoje smakowite dania, które z pewnością zaspokoją najbardziej wybredne podniebienia.

Dodatkowo, będzie można skosztować orzeźwiających autorskich lemoniad, przygotowanych specjalnie na tę okazję. Stoisko ze strefą orzeźwienia będzie idealnym miejscem do chwilowego odpoczynku i zaspokojenia pragnienia.

Dla najmłodszych przygotowany zostanie dmuchany plac zabaw, na którym będą mogli swobodnie bawić się i cieszyć czasem w towarzystwie swoich rówieśników.

W bezpiecznej Food Court można będzie delektować się pysznym jedzeniem w komfortowej atmosferze, korzystając z ławostołów i pozwalając sobie na spokojną chwilę odpoczynku.

Dodatkowo, organizatorzy przygotowali wiele darmowych atrakcji dla gości. Pierwszy na świecie profesjonalnie uprawiany technosport HADO – Wirtualny zbijak, będzie dostępny w czwartek w godzinach 11:00-21:00. Jest to wyjątkowa okazja do spróbowania czegoś nowego i połączenia światów e-sportu z aktywnością fizyczną.

W piątek odbędzie się PIANA PARTY – zabawa w pianie, która z pewnością dostarczy mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

W sobotę będzie można skorzystać z malowania buziek, co pozwoli ożywić swoją twarz różnymi kolorami i wzorami.

Natomiast w niedzielę animatorzy będą do dyspozycji wszystkich chętnych, oferując różnorodne zabawy ruchowe, skręcanie balonów, zabawy z chustą klanza oraz mini zajęcia plastyczne. Całe wydarzenie będzie pełne energii i radości, a nuda będzie miała szansę złapać oddech.

Nie można przegapić możliwości spędzenia pięknego czasu w towarzystwie rodziny na Family Fest w Atrium Promenada. Wydarzenie to oferuje mnóstwo atrakcji kulinarnej i rozrywkowej dla osób w każdym wieku.

Artykuł Family Fest – Odżywczy festiwal dla rodzin w Atrium Promenada pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna