Urząd Dzielnicy Ursynów oraz Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych. W ramach programu „Lato w Mieście 2024” zostaną zorganizowane liczne zajęcia, które będą miały miejsce nie tylko w halach sportowych i pływalniach, ale także na deskorolkach oraz boisku do piłki nożnej.

UCSiR zapewnia dostęp do dwóch hal sportowych – „Hawajskiej” przy ul. Dereniowej 48 (od 5 do 30 sierpnia) oraz „Areny Ursynów” przy ul. Pileckiego 122 (przez całe wakacje). Ponadto, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z dwóch pływalni – przy ul. Hirszfelda 11 (przez całe wakacje) oraz Aqua Relaks przy ul. Pod Strzechą 3 (od 24 czerwca do 12 lipca oraz od 1 do 30 sierpnia).

W halach sportowych uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnego rodzaju zabawach i grach zespołowych pod okiem instruktorów. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 16:00. Wczesnym rankiem, od godziny 10:00 do 12:00, hale będą dostępne dla grup szkolnych uczestniczących w programie „Lato w Mieście”.

Pływalnie natomiast będą oferować możliwość rekreacyjnego pływania indywidualnych uczestników od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 10:00 oraz 12:00 – 16:00. Pozostałe godziny zostaną zarezerwowane dla grup szkolnych biorących udział w programie.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu zajęć i godzin dostępności obiektów UCSiR można znaleźć na stronie internetowej. Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież z dzielnicy Ursynów do aktywnego spędzenia lata, uczestnicząc w bezpłatnych zajęciach sportowych.

Artykuł Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w Ursynowie pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna