Serdecznie zapraszamy na XIV edycję projektu „Ty też masz szansę!”, która odbędzie się w Ośrodku Hutnik Aktywnej Warszawa. Tegoroczny turniej piłkarski jest doskonałą okazją, aby zobaczyć utalentowanych młodych zawodników w akcji. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, rozpoczynając o godzinie 11:30, a najlepsze jest to, że wstęp na mecz jest całkowicie darmowy.

W tym roku, w turnieju wezmą udział utalentowani młodzi piłkarze urodzeni w latach 2004-2009, którzy zostali poleceni przez skautów piłkarskich. Spotkanie zostanie rozegrane w standardowym formacie 2×45 minut, a zawodnicy będą miały dostęp do sprzętu sportowego, opieki fizjoterapeuty i ratownika medycznego. Ponadto, zapewnione będą wyżywienie oraz napoje.

Dla wszystkich obserwatorów przygotowano darmowe programy meczowe, które zawierają szczegółowe informacje o każdym uczestniku. Na trybunach zasiądą przedstawiciele wielu klubów, w tym renomowane drużyny takie jak Legia Warszawa, Widzew Łódź, Korona Kielce, Polonia Warszawa, Radomiak Radom, Raków Częstochowa, Stomil Olsztyn, Jagiellonia Białystok, Pogoń Siedlce, Znicz Pruszków i wiele innych zespołów z różnych poziomów rozgrywkowych.

Sędzią głównym spotkania będzie znany w środowisku piłkarskim Piotr Wąsowski, a trenerzy z doświadczeniem w Ekstraklasie zasiądą na ławkach trenerskich. Składy drużyn zostaną ogłoszone 27 czerwca.

Projekt „Ty też masz szansę!” to wspaniała inicjatywa, która promuje utalentowaną polską młodzież i daje im możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed szeroką widownią. Turniej jest nie tylko ważnym wydarzeniem dla uczestników, ale także dla całej polskiej piłki nożnej. Przyjdź i zobacz przyszłe gwiazdy na boisku!

Artykuł Ogólnopolski turniej dla młodych talentów: Zobacz przyszłe gwiazdy na boisku pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna