Krakowska Informacja Lokalna

Detektywowie w akcji: Tajemnica Szkoły nr 14

W małym miasteczku rozgrywa się tajemnicze zdarzenie. Niestety, nie jest to jedna z tych historyjek spisanych na kartach powieści kryminalnej. Detektywi, którzy zwykle towarzyszą nam tylko w naszej wyobraźni podczas czytania książek, postanowili stanąć do walki z prawdziwymi tajemnicami. Tym razem ich celem jest Filia nr 14 w sąsiedniej dzielnicy.

Historia rozpoczyna się w dniu, kiedy wszyscy uczniowie i nauczyciele tej szkoły przyszli rano i zastali zamknięte drzwi. Kto mógł to zrobić? Dlaczego? To nierozwiązaną do dzisiaj zagadkę próbują wyjaśnić nasi odważni detektywi.

Podczas przeprowadzanych dochodzeń natknęli się na wiele podejrzanych poszlak. Zaliczały się do nich ślady butów w piasku, odłamki szkła oraz tajemnicze wiadomości, zostawione w zaszyfrowanej formie. Nasz zespół detektywów, z niezwykłymi umiejętnościami dedukcyjnymi, musiał podjąć trudne wyzwanie rozszyfrowania tajemnicy.

Chociaż ich badania wciąż trwają, nie poddają się i są pewni, że wkrótce odkryją prawdę. Jak na razie nie mogą podzielić się z nami żadnym konkretnym dowodem, ale nadal z niesłabnącym zapałem kontynuują swoje poszukiwania. Wkrótce rozwiążą tę zagadkę i przywrócą spokój do Filii nr 14.

Artykuł Detektywowie w akcji: Tajemnica Szkoły nr 14 pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna