Krakowska Informacja Lokalna

Basia, pełna uroku, energii i pasiastego humoru pięciolatka, powraca na ekrany Kina Agrafka z nowymi, niezwykłymi przygodami. Adaptacja uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak, seria Basia, to doskonała okazja dla najmłodszych widzów do zanurzenia się w świat emocji, humoru i wartościowych przesłań.

Basia, niezwykle rezolutna i szczera, mówi to, co myśli i czuje, podobnie jak jej ulubiony przyjaciel, pluszowy Miśek Zdzisiek. Wraz z nimi możemy przeżywać różnorodne przygody, które uczą odkrywania świata i odwagi w byciu sobą.

W programie seansu w Kinie Agrafka znajduje się nie tylko czytanie jednej z przygód Basi, zatytułowanej „Basia i skarby” autorstwa Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Widzowie będą mieć okazję zobaczyć również przedpremierowy pokaz filmu „BASIA. JESTEM W SAM RAZ”, w reżyserii Marcina Wasilewskiego. Czas trwania filmu wynosi 45 minut.

Basia uwielbia żelki i zwierzęta, ale marzy przede wszystkim o posiadaniu przyjaciela o czterech łapach – psa. Każdy jej dzień jest pełen przygód i nauki czegoś nowego. Czy to zakupy w centrum handlowym, dzień spędzony na placu zabaw, czy też urodziny w muzeum, Basia zawsze znajdzie sposób na zapewnienie sobie i innym dużo radości.

Serial Basia to nie tylko rozrywka, ale także świetna okazja do zapoznania najmłodszych z różnorodnymi emocjami oraz budowania poczucia tożsamości i pewności siebie. Udowadnia, że każdy z nas jest w sam raz. Przygody Basi wspaniale wpisują się w obchodzone w czerwcu Święto Dziecka, dlatego Kino Agrafka serdecznie zaprasza młodych widzów na tę wyjątkową projekcję. Niech Basia podniesie wszystkim na duchu i pokaże, że każda przygoda czeka na nas tuż za rogiem!

Artykuł Basia i jej niezwykłe przygody pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna