Krakowska Informacja Lokalna

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich na wyjątkowe warsztaty rodzinne zatytułowane „Wakacyjne przygody – ponadczasowe gry podwórkowe”. Wydarzenie odbędzie się 28 czerwca od godziny 17:00 do 18:30 oraz 29 czerwca od godziny 12:00 do 13:30.

Podczas spotkania będziecie mieli okazję odkryć czar dawnych gier i zabaw, które kiedyś rządziły na każdym podwórku. Przenieście się w czasie i doświadczcie magii kapslowych torów, kamieni haceli, widoczków (aniołków) czy wakacyjnych kapsuł czasu. To będzie aktywny i twórczy czas, podczas którego poruszacie głowami, nogami i rękoma. W międzyczasie porozmawiamy również o tym, dlaczego zarówno ludzie, jak i zwierzęta potrzebują zabawy.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą kieszeni na zdobycze, czapek z daszkiem i zapasu wody. Warsztaty poprowadzi Weronika Krzyżanowska – doświadczony animator rekreacji i organizacji czasu wolnego.

Nie przegapcie okazji, rezerwujcie miejsce już teraz! Skontaktujcie się z Wypożyczalnią i Pracownią dla Dzieci WBP w Krakowie pod numerem telefonu (12) 375-22-56. Zapraszamy do wspólnego odkrywania radości i zabawy na podwórku!

Artykuł Wakacyjne przygody na podwórku: Odkrywanie tradycyjnych gier i zabaw pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna