Krakowska Informacja Lokalna

Ludzka wyobraźnia jest jak nieograniczony ocean, który tylko czeka na odkrycie. Jedną z największych inspiracji dla naszej wyobraźni jest z pewnością książka „Mały Książę” autorstwa Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Ta magiczna opowieść o podróży młodego chłopca przez różne planety pełne niezwykłych postaci sprawia, że ​​odkrywamy piękno i tajemnicę wszechświata.

Warsztaty kreatywności inspirowane „Małym Księciem” otwierają drzwi dla wszystkich tych, którzy pragną odkrywać swoją wyobraźnię i eksperymentować z różnymi formami wyrazu. Celem tych warsztatów jest zachęcenie uczestników do poszerzania horyzontów swojego umysłu poprzez różne aktywności artystyczne.

Podczas warsztatów będziemy pracować nad rysowaniem, pisaniem, tworzeniem rzeźb i eksperymentowaniem z kolorami, wszystko zainspirowane motywami z „Małego Księcia”. Będziemy poszukiwać naszych własnych małych planet, na których możemy odkrywać nasze największe marzenia i obawy.

Ta podróż z Małym Księciem pozwoli nam uwolnić naszą kreatywność i spojrzeć na świat w inny sposób. To możliwość odnalezienia naszych pasji i zainteresowań, a także odkrycia jak wiele możemy osiągnąć, kiedy pozwolimy naszej wyobraźni wznieść się na skrzydłach.

Niech te warsztaty staną się Twoją drogą do niezwykłych odkryć i znajdziesz w nich swój własny „Mały Książę”.

Artykuł Bezgraniczna wyobraźnia z Małym Księciem – warsztaty kreatywności pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna