Już niedługo Żywa Galeria będzie świętować swoje 10-lecie istnienia! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 27 czerwca w Warszawie. W ramach jubileuszu odbędzie się nie tylko wernisaż wystawy Soni Brzeźniak, ale również koncert Janusza Radka.

Sonia Brzeźniak jest uznaną malarką, która tworzy swoje obrazy głównie w Warszawie. Jej prace wyróżniają się surrealistycznym stylem połączonym z głębokimi emocjami. Na jej płótnach często ukazane są kobiety, które są symbolem miłości, transformacji i poszukiwania swojej tożsamości. Prace Soni poruszają i inspirują widza, oddając uniwersalne doświadczenia, takie jak miłość czy macierzyństwo.

Na tym wyjątkowym wydarzeniu będzie można również posłuchać koncertu Janusza Radka. Janusz Radek to znany artysta muzyczny, którego głos zapadł w pamięć Soni podczas jednego z przedstawień. Ich współpraca okazała się być bardzo owocna i pełna inspiracji.

Żywa Galeria zaprasza wszystkich miłośników sztuki i muzyki na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 27 czerwca. Wstęp jest wolny, więc warto skorzystać z okazji i zanurzyć się w świecie sztuki i muzyki, których granice okazują się być płynne i pełne niesamowitych doznań. Nie przegap tego niezwykłego jubileuszu Żywej Galerii!

Artykuł Żywa Galeria: 10-lecie – Wystawa Soni Brzeźniak i koncert Janusza Radka pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna