Warszawa oferuje wiele atrakcji dla swoich mieszkańców i turystów. Jedną z nich są nocne przejażdżki na rolkach organizowane w ramach cyklu NightSkating Warszawa. W tym sezonie odbyły się już cztery wydarzenia, a kolejne czekają na entuzjastów tego sportu. Najbliższa przejażdżka, która odbędzie się dziś, zapowiada się na wyjątkowo emocjonującą. Uczestnicy będą mieli do pokonania aż 21 kilometrów trasy, która przewiduje wiele zjazdów i podjazdów.

Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 20:30 przed pomnikiem Mikołaja Kopernika. Trasa przejażdżki prowadzić będzie przez dzielnice Żoliborz, Bielany, a następnie wróci do Śródmieścia przez Wolę. W trakcie przejazdu towarzyszyć uczestnikom będzie dobra muzyka i wiele zabawy.

Jeżeli jesteś miłośnikiem sportów na rolkach, koniecznie zarezerwuj czas na tę wyjątkową nocną przejażdżkę. Nie tylko będziesz mógł cieszyć się swoim ulubionym sportem, ale także poznać nowe trasy i spotkać innych pasjonatów rolkarstwa.

Więcej informacji na temat wydarzenia możesz znaleźć na stronie Infoulice Warszawa. Nie przegap okazji do aktywnego spędzenia wieczoru w towarzystwie ludzi o podobnych zainteresowaniach. Dołącz do nocnej ekipy rolkarzy i zobacz Warszawę w zupełnie nowym świetle!

Artykuł Nocne przejażdżki na rolkach w Warszawie pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna