Krakowska Informacja Lokalna

Czy marzysz o doskonaleniu swoich umiejętności interpersonalnych, samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów, aby lepiej radzić sobie w różnych sytuacjach? Czy chcesz brać aktywny udział w budowaniu swojej przyszłości i współtworzyć społeczny projekt? Mamy idealną propozycję dla Ciebie!!!

Zapraszamy młodzież w wieku od 14 do 18 lat zarówno z Polski, jak i Ukrainy do udziału w unikalnych warsztatach Akademii Kompetencji Przyszłości, które są realizowane w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce”.

Cykl warsztatów składać się będzie z 14-15 sesji, podczas których będziemy rozwijać cztery kluczowe kompetencje przyszłości: współpracę, komunikację, krytyczne myślenie i kreatywność. I to nie wszystko! Na zakończenie Akademii będziemy realizować społeczny projekt stworzony według Waszego pomysłu. Po ukończeniu Akademii otrzymasz także certyfikat potwierdzający Twoje zdolności.

Zajęcia odbędą się w każdą środę od godziny 16:00 do 17:30.

Pierwsze zajęcia rozpoczną się już 15.05.2024, dlatego nie zwlekaj i zgłoś się jak najszybciej. Miejsca są ograniczone, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego i dołączenia do naszej Akademii Kompetencji Przyszłości. Tylko tutaj znajdziesz możliwość rozwoju i zdobycia umiejętności, które będą Cię wyróżniać na rynku pracy. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Artykuł Zostań mistrzem umiejętności przyszłości! pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna