18 maja, w Noc Muzeów, zapraszamy na ekscytujące Wielkie Otwarcie jubileuszowego sezonu działalności Pokoju na lato! Tego wieczoru będziemy świętować nie tylko 10-lecie Pokoju na lato, ale także 20-lecie obecności zespołu Mikromusic na muzycznej scenie.

Aby uczcić tą wyjątkową okazję, artyści przygotowali coś wyjątkowego dla swojej publiczności. Na koncercie otwierającym będzie miała miejsce kolaboracja z dwoma wyjątkowymi gośćmi: Julian Pietruchą i Miuoshem. Wspólnie wykonają swoje znane utwory w zupełnie nowych aranżacjach.

Ale to nie wszystko! W trakcie wieczoru publiczność będzie miała okazję posłuchać utworów z najnowszej płyty, której premiera przewidziana jest na jesień 2024 roku. To będzie niezwykła okazja, aby wczuć się w nowe dźwięki i doświadczyć świeżych kompozycji.

Mikromusic, zespół założony przez Natalię Grosiak i Dawida Korbaczyńskiego, słynie z twórczości avant art pop, w której można usłyszeć wpływy słowiańskiego folku, jazzu, rocka i elektroniki. Zespół zdobył prestiżową nagrodę Fryderyka w kategorii Muzyka Poetycka, co świadczy o ich wyjątkowym talencie i wkładzie w polską scenę muzyczną.

Wieloletnia współpraca Natalii Grosiak z innymi popularnymi artystami, takimi jak L.U.C., Smolik, Sanah czy Miuosh, świadczy o jej wszechstronności i zaangażowaniu w rozwój polskiej muzyki.

Warto zaznaczyć, że wejście na to wydarzenie jest bezpłatne. Ze względu na ograniczenia miejsca, liczba uczestników będzie jednak ograniczona. Będzie można wziąć udział tyle osób, ile pomieści zielona skarpa.

Bardzo ważne jest również, że osoby z niepełnosprawnościami zostały uwzględnione. Dla osób na wózkach inwalidzkich został zainstalowany dzwonek przy schodach, aby umożliwić im dostęp do wydarzenia.

Ten wieczór będzie niezapomnianym momentem w historii Pokoju na lato i zespołu Mikromusic. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na ekscytujący koncert i wspólną celebrację tych dwóch jubileuszy!

Artykuł Wielkie Otwarcie jubileuszowego sezonu Pokoju na lato! pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna