Krakowska Informacja Lokalna

Przedstawiamy zestaw niezwykłych wydarzeń literackich, które odbędą się w Krakowie już w lipcu! Przygotujcie się na fascynujące podróże do Wielkiej Brytanii, które rozpoczną się już 8 lipca.

W ramach warsztatów językowych „Czas na angielski” zaprezentowany zostanie nowatorski sposób nauki języka angielskiego. Anna Kamont, trenerka języka angielskiego i autorka książki „Planer językowy. Czas na angielski”, podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat efektywnej nauki języka. Niezależnie od tego, czy jesteś nastolatkiem czy dorosłym, warsztaty te z pewnością dostarczą inspiracji. Zapisy już dostępne na stronie www.biblioteka.krakow.pl.

W kolejnym spotkaniu będziemy mieli okazję posłuchać opowieści Ewy Winnickiej, autorki bestsellerowych książek „Angole” i „Londyńczycy”. Spotkanie to będzie bogatym źródłem informacji o polskiej emigracji w Wielkiej Brytanii i poruszy tematy, które skłonią do refleksji. Poprowadzi je Paulina Małochleb, autorka bloga „Książki na ostro”. Jeśli jesteś zainteresowany, już teraz możesz zapisać się na stronie www.biblioteka.krakow.pl.

Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy spotkanie z Pawłem Beręsewiczem, autorem bestsellerowej serii o przygodach rodziny Ciumków. W tej niezwykłej podróży do Szkocji, uczestnicy będą mogli wspólnie z bohaterami książki „Ciumkowie w szkocką kratę” przeżywać niesamowite przygody. Czekamy na Was 10 lipca o godzinie 17.00.

Nie przegapcie tych wyjątkowych spotkań, które przeniosą Was w magiczny świat literatury i Wielkiej Brytanii!

Artykuł Wielka Brytania od innej strony – literackie spotkania w Krakowie! pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna