Wakacyjne wieczory możemy spędzać na filmowych seansach na świeżym powietrzu! W Parku Praskim w Warszawie odbywać się będą plenerowe pokazy filmowe na tarasie Pałacyku Konopackiego oraz w Muszli koncertowej. To doskonała okazja, by zrelaksować się, delektując się ulubionymi produkcjami filmowymi.

Każda druga środa miesiąca to termin, w którym odbędą się seanse filmowe na tarasie Pałacyku Konopackiego. Niezapomnianą atmosferę tworzy okoliczna przyroda i urokliwe otoczenie parku. Dodatkowo, przed rozpoczęciem każdego seansu, odbędzie się krótka prelekcja, aby wszyscy zgromadzeni mogli uzyskać dodatkowe informacje na temat filmu.

Na pierwszym seansie, który odbędzie się 3 lipca o godzinie 21:00, będzie można obejrzeć klasyczną komedię romantyczną „Rzymskie wakacje” w reżyserii Williamsa Wylera. To produkcja z 1953 roku, która przeniesie nas w atmosferę włoskiego miasta wiecznego, pełnego przygód i miłości.

Jeżeli 3 lipca nie możemy uczestniczyć w pokazie filmowym, nie ma powodu do smutku. W kolejne środy, 17 i 31 lipca oraz 14 i 28 sierpnia, organizatorzy zaplanowali pokazy innych ciekawych filmów. Całe wydarzenie jest całkowicie darmowe, więc warto skorzystać z tej okazji i spędzić miłe chwile na świeżym powietrzu, oglądając interesujące produkcje filmowe.

W przypadku deszczowej pogody, pokazy filmowe zostaną przeniesione do Sali widowiskowej Pałacyku Konopackiego na poziomie -1, aby nie przeszkadzać publiczności. Dlatego nie musimy martwić się o ewentualne opady, bo organizatorzy zapewnią nam komfortowe warunki na projekcji.

Artykuł Wakacyjne kino plenerowe na tarasie Pałacyku Konopackiego pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna