Jeśli mierzyłeś się z trudnościami emocjonalnymi lub rodzi się w Tobie potrzeba zmiany, wiedz, że nie jesteś sam. Istnieje miejsce, które czeka na Ciebie z otwartymi ramionami i specjalistami gotowymi, by Cię wesprzeć. Punkt Informacyjno-Konsultacyjny przy ul. Klimczaka 4 to przystań dla osób poszukujących pomocy.

W tej placówce dyżurują wykwalifikowani specjaliści, którzy oferują swoją bezcenną wiedzę i doświadczenie. Psycholog, pedagog socjoterapeuta, specjalista kurator oraz specjalista ds. przemocy domowej – wszyscy są tam, aby Ci pomóc.

Jeśli czujesz się przytłoczony emocjonalnie, borykasz się z problemami rodzinnymi lub trudnościami w radzeniu sobie z własnymi emocjami, ten punkt jest dla Ciebie. Nie ważne, czy czujesz się bezsilny, lękliwy, czy pozbawiony sensu życia – specjaliści są gotowi Cię wysłuchać i pomóc.

Jeżeli zmagasz się z uzależnieniem od alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych, przyjdź do nas. Specjaliści oferują wsparcie i motywację do podjęcia leczenia.

Przemoc w rodzinie jest trudną i wrażliwą kwestią, ale nie powinieneś zostawać sam z tym problemem. Nasi specjaliści oferują wsparcie psychologiczne oraz pomagają w podejmowaniu interwencji.

Pamiętaj, że każdy może znaleźć się w sytuacji emocjonalnego kryzysu, ale nie każdy ma otoczenie, które jest w stanie pomóc przyjacielsko. Dlatego warto skorzystać z bezpłatnej informacji i edukacji, które oferują specjaliści w naszym punkcie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, nie wahaj się i zadzwoń pod numer telefonu 22 443 50 79 lub odwiedź nas osobiście. Zapewniamy, że znajdziesz u nas oparcie i odpowiednie rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Artykuł Potrzebujesz pomocy? Oto miejsce, gdzie możesz znaleźć wsparcie pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna