Tradycyjny Jam Session Mistrzów – Bezludna Noc w Muzeum Jazzu

Bezludna Noc w Muzeum Jazzu to wydarzenie, które z pewnością nie może umknąć uwadze miłośników jazzu. W sobotę, 18 maja 2024 r., o godzinie 20:00, Warszawa – Praga Południe stanie się miejscem niezapomnianych dźwięków i artystycznych inspiracji. Tego wieczoru prom Kultury Saska Kępa, przy ulicy Brukselskiej 23, otworzy swoje drzwi dla wszystkich pasjonatów jazzu.

Wydarzenie będzie stanowić kontynuację cyklu „Cały ten JAZZ!”, który od lat zyskuje olbrzymią popularność. Tym razem na scenie pojawią się prawdziwe gwiazdy jazzowej sceny, które wcześniej gościły w ramach tego unikalnego programu.

Występy zapowiedzieli m.in. Aga Zaryan, Kazimierz Jonkisz, Jacek Namysłowski, Anna Serafińska, Krzysztof Ścieranski, Borys Janczarski, Ignacy Wendt, Aga Derlak, Rafał Stępień, Paweł Pańta, Paweł Dobrowolski oraz Rafał Sarnecki. To niezwykle utalentowane i doświadczone osobowości, które zapewniają niezapomniane emocje na scenie.

Podczas Jam Session Mistrzów, artyści będą towarzyszeni przez sekcję rozgrywającą w składzie: Mateusz Kaszuba – fortepian, Wojciech Pulcyn – kontrabas oraz Patryk Dobosz – perkusja.

Ta niepowtarzalna noc w Muzeum Jazzu to także doskonała okazja, by doświadczyć atmosfery przepięknej części Warszawy i zanurzyć się w magicznym świecie jazzowych brzmień. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem jazzu od lat, czy dopiero odkrywasz tę muzykę, Jam Session Mistrzów to wydarzenie, które nie może Cię ominąć. Wstęp jest wolny, więc nie wahaj się dołączyć do tej wyjątkowej nocnej podróży w świecie jazzu.

Artykuł Tradycyjny Jam Session Mistrzów – Bezludna Noc w Muzeum Jazzu pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna