Właśnie nadeszła pora na otwarcie sezonu koncertów plenerowych! I jak moglibyśmy to zrobić lepiej, niż za pomocą mocnych, rockowych dźwięków? Zapraszamy Was na spektakularną Rockową Majówkę, która odbędzie się w sobotę, 25 maja, na Serku Bielańskim w Warszawie.

Na tej niezapomnianej imprezie wystąpią dwie doskonałe polskie formacje rockowe – Róże Europy oraz Wanda i Banda. To będzie koncert, który zapadnie Wam w pamięć na długo!

Róże Europy to zespół, który powstał w 1983 roku i od lat zachwyca swoją muzyką. Na scenie stawią się w pełnym składzie, a na czele zespołu staną wokalista i autor tekstów, Piotr Klatt. Już w latach 80. zyskali ogromną popularność dzięki swojemu występowi na legendarnym festiwalu w Jarocinie. Ich debiutancki album „Stańcie przed lustrami” zdobył serca fanów, a przeboje takie jak „Mamy dla was kamienie” czy „Radio młodych bandytów” stały się klasykami polskiego rocka.

Drugą gwiazdą wieczoru będzie zespół Wanda i Banda, który zapewni nam jeszcze więcej energetycznego rock’n’rolla. To prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej, która swoją karierę rozpoczęła w latach 80. W ich repertuarze znajdziemy takie przeboje jak „Kilka słów o miłości”, „Nieważne jak wysoko”, czy „Czarna róża dla niej”.

Nie możemy się doczekać tego niezwykłego koncertu, który z pewnością będzie doskonałą okazją do spędzenia sobotniego wieczoru w wyjątkowej atmosferze. Do zobaczenia na Rockowej Majówce 2024!

Artykuł Koncert Rockowe Majówki 2024: Moc muzyki na Serek Bielański! pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna