Krakowska Informacja Lokalna

Przedstawiamy jedną z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena – opowieść o małej Calineczce, która ukrywa w sobie ogromną siłę. Ta delikatna i krucha postać przypomina nam o ważnych wartościach, takich jak odwaga i autentyczność. Baśń ta porusza tematy nieulegania modom i trendom społecznym oraz akceptacji i przyjaźni.

W realizacji spektaklu „Mali Przewodnicy Zmysłów” wykorzystujemy doświadczenia zdobyte podczas warsztatów multisensorycznych prowadzonych przez artystów teatralnych dla dzieci. Naszym celem jest stworzenie spektaklu, który pobudzi wszystkie zmysły najmłodszej publiczności Teatru Ludowego. Ponadto, chcemy zaprosić widzów o szczególnych potrzebach do udziału w naszej produkcji.

Przedstawienie, które przygotowujemy, będzie nie tylko artystycznym doświadczeniem, ale też szansą na wzajemne uczenie się i zrozumienie. Dlatego zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w naszych warsztatach.

Serdecznie zapraszamy na pokaz przedpremierowy, który odbędzie się 30 grudnia 2022 roku na Scenie Pod Ratuszem. Adaptację i reżyserię spektaklu powierzyliśmy Jakubowi Roszkowskiemu, scenografię stworzyła Matylda Kotlińska, muzykę skomponował Dominik Strycharski, a choreografią zajęła się Anna Krysiak.

Dołączcie do nas, aby odkrywać siłę i piękno małej Calineczki!

Artykuł Siła małej Calineczki pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna