Krakowska Informacja Lokalna

Kiedy jedna z najnowszych komedii w reżyserii Krzysztofa Niedźwiedzkiego zawędruje na scenę Teatru Zależnego, publiczność może spodziewać się prawdziwego życiowego wyzwania dla głównego bohatera, Tadeusza. Otóż, zamiast spocząć w rodzinnym Krakowie, Tadeusz zostaje pochowany na podhalańskim cmentarzu. Można by pomyśleć, że nie jest to aż takie złe, zwłaszcza z widokiem na Tatry, jednak pewien irytujący szczegół zmienia sytuację – na cmentarzu uparcie gra kapela góralska.

W tej nietypowej sytuacji Tadeusz podejmuje desperackie próby, aby odzyskać spokój wiecznego odpoczynku. Jego żona stara się mu pomóc, co jednak prowadzi do serii komicznych sytuacji, przy których niejeden przewróci się w grobie… ze śmiechu! Spektakl „Stroiciel grzebieni” to nie tylko historia o niecodziennych perypetiach Tadeusza, ale również barwna mozaika góralskiego folkloru.

Jak zachęca sam reżyser, Krzysztof Niedźwiedzki, spektakl ten sprawi, że będziemy umierali ze śmiechu. Nie tylko w przenośni, ale również dosłownie – teatr pełen humoru i śmiechu jest bowiem najlepszym lekarstwem na wszystko.

Premiera tej zabawnej komedii odbędzie się 25 lutego 2017 roku na scenie Teatru Zależnego. Jeżeli szukasz rozrywki, która rozbawi Cię do łez, to „Stroiciel grzebieni” jest spektaklem, którego nie możesz przegapić!

Artykuł Rozbawione niebo nad podhalańskim cmentarzem pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna