Krakowska Informacja Lokalna

Teatr Bagatela zaprasza na niezwykłą komedię autorstwa Marca Camolettiego – „Pomoc domowa”. Spektakl jest kontynuacją niezwykle popularnego „Boeing, boeing – Odlotowe narzeczone” i obiecuje dostarczyć widzom niezapomnianych chwil pełnych humoru i zwrotów akcji.

Fabuła skupia się na głównej bohaterce, Nadii, która podejmuje nową pracę jako pokojówka. Jak to bywa w przypadku służby, Nadia szybko zyskuje wiedzę na temat swoich pracodawców i nic nie umknie jej bystremu spojrzeniu. Niestety, przed nią jeszcze więcej kłopotów, gdyż pracodawcy sami uwikłują się w romans. Tymczasem Nadia skrywa własne tajemnice. Czy uda jej się uniknąć zamieszania i chaosu damsko-męskich relacji?

Reżyserią spektaklu „Pomoc domowa” zajął się Paweł Pitera, a obsada wyróżnia się znakomitą grą aktorską. W rolach głównych występują Marek Kałużyński, Michał Kościuk, Karolina Chapko, Kamila Klimczak, Kamila Pieńkos, Kaja Walden, Maurycy Popiel, Kosma Szyman, Anna Rokita i Małgorzata Piskorz.

Przeplatające się wątki wzajemnych relacji, zaskakujące zwroty akcji i dynamiczna akcja sprawiają, że „Pomoc domowa” to spektakl, który nie pozwoli się nudzić. Przygotujcie się na wieczór pełen humoru i rozrywki w Teatrze Bagatela!

Artykuł Pomoc domowa: Śmiech na bogato w Teatrze Bagatela pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna