Krakowska Informacja Lokalna

Rozpoczynamy sezon piknikowy pełen niesamowitych atrakcji w Bibliotece Głównej! Już 1 czerwca spotykamy się przy ulicy Powroźniczej 2, aby uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach.

Podczas tego niezwykłego dnia będziemy świętować wręczenie Nagrody Żółtej Ciżemki i spotkać się z nagrodzonymi. To doskonała okazja, aby poznać utalentowanych twórców i dowiedzieć się więcej o ich inspiracjach.

Nie może również zabraknąć rozstrzygnięcia konkursu „Karramba! Moja Kraina Deszczowców”. Prace można dostarczyć do 20 maja, więc jeśli jeszcze nie zdążyłeś, to masz ostatnie dni na wzięcie udziału w tym emocjonującym wyzwaniu.

Ale to nie wszystko! Na pikniku będą również organizowane warsztaty z Katarzyną Vanevską, autorką, która podzieli się swoimi doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi pisania. Będzie to niezwykła okazja, aby zainspirować się i rozwijać swoje umiejętności literackie.

Ponadto, nie możemy zapomnieć o warsztatach i zabawach z bohaterami powieści Stanisława Pagaczewskiego. Będzie to fascynująca podróż w świat literatury, gdzie dzieci i dorośli będą mieli możliwość spotkania z ulubionymi postaciami.

Zatem zapiszcie tę datę w kalendarzu i dołączcie do nas 1 czerwca o godzinie 11:00 w Bibliotece Głównej. To wyjątkowa okazja do spędzenia wspaniałego piknikowego dnia w otoczeniu książek i kultury.

Artykuł Odkryj wspaniałe atrakcje sezonu piknikowego w Bibliotece Głównej pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna