Krakowska Informacja Lokalna

Teatr VARIETE w Krakowie szykuje się na niezwykłą niespodziankę dla swoich widzów. Najdłużej grana komedia na West Endzie, „Premiera, która poszła nie tak”, trafi na scenę krakowskiego teatru już 3 lutego 2024 roku. Ta pełna humoru historia odkryje śmieszne wpadki i pomyłki, które z pewnością rozśmieszają publiczność.

„Premiera, która poszła nie tak” przeniesie nas do świata fikcyjnej trupy teatralnej Cornley Drama Society, która próbuje wystawić sztukę kryminalną z lat dwudziestych. Jednak jak sugeruje tytuł, wszystko, co tylko może pójść nie tak, tak właśnie się dzieje. Podłoga grozi zawaleniem, rekwizyty spadają z nieba, a pomylone kwestie stają się codziennością. Ale to tylko drobiazgi w porównaniu z wielką dawką dobrej zabawy, którą otrzymamy od początku do końca spektaklu.

Głównymi bohaterami są aktorzy (w podwójnej obsadzie), którzy muszą radzić sobie z licznymi przeciwnościami losu, aby dotrwać do ostatniej sceny. Ich walka i niezadowolenie z tego, co dzieje się na scenie, doprowadzają do szeregu komicznych zdarzeń. Czy uda im się rozwiązać zagadkę kryminalną? Nie wiemy, ale jeden jest pewny – publiczność będzie miała świetną zabawę.

„Premiera, która poszła nie tak” zdobyła liczne nagrody, takie jak WhatsOnStage Award dla najlepszej nowej komedii w 2014 roku czy Olivier Award dla najlepszej nowej komedii w 2015 roku. Otrzymała również Tony Award za przeniesienie na amerykański Broadway. To spektakl, który bawił już tysiące widzów na całym świecie.

Nie można przegapić tej niezwykłej premiery w Teatrze VARIETE w Krakowie. Bilety są już dostępne, więc szybko zarezerwujcie swoje miejsca i przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu i dobrej zabawy na najwyższym poziomie.

Artykuł Nowa premiera, nowy chaos – „Premiera, której nie było” w Krakowie pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna