Krakowska Informacja Lokalna

Teatr Praska 52 zaprasza na wzruszającą komedię dramatyczną „Nowa miłość na ławeczce” autorstwa Aleksandra Gelmana. Spektakl opowiada o dwójce bohaterów, których połączył przypadek. Przez wzgląd na ich różne potrzeby i oczekiwania, ich związek staje się wyzwaniem.

Kobieta, o imieniu Ona, to osoba, która już wiele przeszła emocjonalnie i teraz szuka prawdziwego uczucia. Marzy o stabilnym i poważnym związku, w którym mogłaby się osiedlić. Natomiast On, zdeklarowany kobieciarz, preferuje krótkotrwałe przygody miłosne. Ich spotkanie daje impuls do refleksji nad ludzkimi pragnieniami, kłamstwami oraz rezygnacją z marzeń. Przesłaniem jest to, że czasami potrzebujemy dać szansę nowemu związkowi, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje się mało prawdopodobny.

W przedstawieniu wspaniale wcielają się Sylwia Chludzińska i Marek Wolny. Aktorzy przekonująco oddają emocje i konflikty bohaterów, tworząc niezapomniane widowisko. Reżyserią zajął się sam Marek Wolny, który odpowiedzialny jest także za scenografię. Dodatkową atrakcją jest wykonanie preludium J.S. Bacha przez Annę Chludzińską na harfie.

„Nowa miłość na ławeczce” to spektakl, który porusza ważne tematy, takie jak poszukiwanie prawdziwej miłości, strach przed samotnością i rezygnacja z marzeń. Zachęcamy wszystkich miłośników teatru do udania się do Teatru Praska 52 i doświadczenia tego przejmującego przedstawienia.

Artykuł Nowa miłość na ławeczce pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna