Mieszanka adaptogenów – Czarodziej. Czym jest?

Czarodziej od Mother`s Protect stanowi autorską mieszankę adaptogenów, która wspiera zdolności przystosowawcze i pomaga lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych. Produkt został opracowany z myślą o osobach aktywnych, które każdego dnia podejmują trudne decyzje. Wielu z nich towarzyszy napięcie nerwowe, które może negatywnie oddziaływać na samopoczucie i zdrowie, gdy utrzymuje się przez dłuższy czas. Czarodzieja w sposób szczególny upodobali sobie zawodowi sportowcy, biznesmeni i pracownicy umysłowi wyższego szczebla. Co warto wiedzieć o tej mieszance adaptogenów?

Co charakteryzuje adaptogeny?

W ostatnich latach obserwuje się duży popyt na adaptogeny. Pod tym terminem kryją się nietoksyczne i nieuzależniające zioła, które poprawiają zdolności przystosowawcze ludzkiego organizmu. Pomagają lepiej radzić sobie ze stresem chemicznym, fizycznym, biologicznym i emocjonalnym. Ponadto wspierają przywrócenie homeostazy.  

Adaptogeny zostały odkryte w ubiegłym wieku. Ich działanie jest udokumentowane od kilkudziesięciu lat i wciąż trwają dalsze badania nad właściwościami tych wyjątkowych roślin, które mogłyby znaleźć praktyczne zastosowanie. Zanim jednak biolodzy odkryli ich potencjał, wspomniane zioła stosowano w sposób intuicyjny. Lokalne społeczności nierzadko przypisywały im magiczne moce. Dziś potrafimy wyjaśnić, opierając się na badaniach, jakie substancje odpowiadają za ich aktywność wspierającą zdrowie i samopoczucie człowieka.

Co zawiera Czarodziej od Mother`s Protect?

Czarodziej od Mother`s Protect stanowi płynny ekstrakt adaptogenów. Roztwór wodno-alkoholowy zapewnia dobrą rozpuszczalność substancji zawartych w roślinach. W jego składzie znajdziemy zioła takie jak:

  • szczodrak krokoszowaty,
  • liść Damiany,
  • rozmaryn.

Czarodziej w diecie aktywnych sportowców

Suplement diety Czarodziej cieszy się dużym zainteresowaniem wśród sportowców, którzy są narażeni nie tylko na stres fizyczny, ale też emocjonalny. Z jednej strony każdego dnia pracują nad formą, biorąc udział w wyczerpujących treningach, które mocno obciążają mięśnie i układ nerwowy. Z drugiej odczuwają silną presję. Ich otoczenie oczekuje od nich kolejnych zwycięstw i poprawy dotychczasowych osiągnięć. Przewlekłe napięcie nerwowe negatywnie rzutuje na ich samopoczucie i zdrowie fizyczne. 

Czarodziej – naturalne wsparcie w sytuacjach stresowych dla biznesmenów

Praca biznesmena również nie należy do najłatwiejszych. Z jednej strony ma on szerokie możliwości przy podejmowaniu decyzji, z drugiej ponosi ich konsekwencje. Na jego barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność za los firmy i zatrudnionych pracowników. Wszystko to generuje spory stres, który nierozładowany często zaburza prawidłowe funkcje ustroju.

Czarodziej w służbie funkcji poznawczych

Intelektualiści często czują się zmęczeni presją, jaka jest na nich wywierana. Ich umysł każdego dnia pracuje na wysokich obrotach, stara się opracowywać nowe koncepcje i znajdować rozwiązania zaistniałych problemów. Stanowi to spore obciążenie dla mózgu. Długofalowo osłabia kreatywność, pamięć i koncentrację.

Z myślą o osobach aktywnych, które każdego dnia muszą sprostać wielu wyzwaniom, polska firma zielarska Mother`s Protect opracowała Czarodzieja. Wspomniany suplement diety stanowi nieocenione wsparcie w sytuacjach stresowych.

Mieszanka adaptogenów Czarodziej jako bogactwo antyoksydantów

Czarodziej zawiera adaptogeny, czyli rośliny, które rosną w trudnych warunkach środowiskowych, przez co wykształciły własne mechanizmy przystosowawcze. Dzięki nim radzą sobie ze stresem fizjologicznym spowodowanym przez suszę, wiatr czy skrajne wartości temperatury. Wspomniane zioła wytwarzają cenne antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki odpowiedzialne za nieodwracalne uszkodzenia struktur komórkowych. Jednocześnie mogą dodawać energii i sił witalnych, które pozwalają stawiać czoło codziennym wyzwaniom. Suplementacja Czarodzieja wspiera wzrost zdolności przystosowawczych i pomaga lepiej radzić sobie ze stresem. Warto rozważyć ją w stanach zwiększonego napięcia nerwowego i intensywnego wysiłku intelektualnego. 

Należy zaznaczyć, że Czarodziej od Mother`s Protect jest produkowany z najwyższej jakości surowców roślinnych przy użyciu sprawdzonych technik zielarskich. Firma ma polski rodowód. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *