Krakowska Informacja Lokalna

W najbliższy czwartek, 1 czerwca, w ogrodzie Biblioteki Głównej odbędzie się niezapomniane wydarzenie – świętowanie oraz wręczenie nagród VIII edycji Konkursu Nagroda Żółtej Ciżemki. Imprezę uświetnią spotkania z laureatkami oraz liczne atrakcje dla wszystkich uczestników!

Jesteśmy zaszczyconymi ogłosić, że zwyciężczynią konkursu w kategorii pisarstwo została Justyna Bednarek, uznaną autorka. Jej talent i pasja do pisania wciągnęły jury, które nie mogło oprzeć się jej wciągającym opowieściom. Drugim laureatem konkursu jest Nika Jaworowska, utalentowana ilustratorka, której prace zachwyciły zarówno jury, jak i publiczność. Obaj artyści otrzymają zaszczytne nagrody.

Ponadto, chcielibyśmy serdecznie pogratulować Wydawnictwu Świetlik, które zostało uhonorowane za publikację dzieł laureatów. Ich wkład i starania w zapewnienie najwyższej jakości literatury dla dzieci są godne uznania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na piknik w ogrodzie Biblioteki Głównej o godzinie 12:00, gdzie wspólnie będziemy świętować zwycięzców i docenić talent polskich twórców. To będzie wyjątkowy dzień, pełen emocji, radości i kreatywności. Nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

Artykuł Konkurs Nagroda Żółtej Ciżemki – Znamy Zwycięzców! pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna