Zbliża się niedzielny Dzień Matki, ale czemu nie rozpocząć świętowania już w sobotę? Chilli Vibes Bar w Warszawie zaprasza na wieczór pełen bałkańskiej muzyki i wyjątkowego klimatu lat 60. To doskonała okazja, aby zabrać swoją matkę na lody, drinka lub butelkę dobrego wina i spędzić razem miło czas już przed tym wyjątkowym dniem.

Chilli Vibes Bar jest przesiąknięty amerykańskim stylem coctailowym i oferuje orzeźwiające drinki, fenomenalne piwo i nietuzinkowe tapas. To miejsce, które emanuje pozytywną energią i jest idealne do spotkań z przyjaciółmi. W sobotni wieczór możecie poznać fantastycznych ludzi, poczuć klimat PopArtu i posłuchać świetnej muzyki, która będzie towarzyszyć Wam przez cały wieczór.

Na koncercie tego dnia wystąpi fenomenalny duet muzyczny – Roman Sierkov i Rafał Gontarski. Grają oni porywające rytmy, które nie pozwolą Wam usiedzieć w jednym miejscu. Nie licząc akordeonu, ich muzyka przeniesie Was w podróż pełną nostalgii, która idealnie wpasowuje się w klimat lat 60. To będzie wyjątkowy wieczór pełen niespodzianek, promocji i fantastycznego wspólnie spędzonego czasu.

Nie przegapcie okazji, aby w sobotę wieczorem zacząć świętować Dzień Matki razem z Chilli Vibes Bar!

Artykuł Koncert z okazji Dnia Matki w Chilli Vibes Bar: Wspólna podróż przez klimat lat 60. pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna