Wtorek, 4 czerwca 2024, godzina rozpoczęcia: 19:00
Miejsce: Warszawa – Praga-Południe, PROM Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23 (pokaż na mapie)

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór jazowego brzmienia w wykonaniu utalentowanych muzyków, w tym niezwykłej artystki Anny Marii Jopek. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów jazzowych, którzy podbiły serca słuchaczy na całym świecie.

Opisując przeprowadzone przez nią koncerty można wymienić wiele znakomitych współprac i występów na prestiżowych scenach. Wśród nich warto wspomnieć o występach razem z takimi wybitnymi muzykami jak Pat Metheny, Youssou N’Dour, Bobby McFerrin, Branford Marsalis, Nigel Kennedy i Richard Bona. Jej talent zauważył również znaną osobowość Sting, zapraszając ją do śpiewu w duecie podczas noworocznego koncertu telewizyjnego.

Anna Maria Jopek ma za sobą występy na najbardziej renomowanych scenach, takich jak Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo oraz Santori Hall. Nagrywała w renomowanych studiach, takich jak Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku.

Nie przegap okazji, by doświadczyć niezwykłych brzmień jazzu w wykonaniu Anny Marii Jopek. Zapraszamy na koncert, który przyniesie wiele niezapomnianych emocji i wrażeń muzycznych. Wstęp wolny!

Artykuł Koncert Caly Ten Jazz z udziałem Anny Marii Jopek pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna