Krakowska Informacja Lokalna

W najnowszej komedii twórców znanych m.in. ze spektaklu „Wieczór kawalerski” odkrywamy nietypową pasję Adama – młodego mężczyzny zajmującego się zawodowo księgowością. W czasie wolnym od pracy Adam porywa kobiety i zaskakuje je wykwintnymi kolacjami, po czym uwalnia je na wolność. Wybór swoich ofiar dokonuje w sposób zupełnie przypadkowy.

Jednak wszystko zaczyna się komplikować, gdy jedna z porwanych kobiet, Elżbieta, zakochuje się bezgranicznie w porywaczu i traktuje to niecodzienne spotkanie jako przygodę swojego życia. Sprawa staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy pojawia się Czesława – kobieta porwana kilka dni temu i równie zakochana w Adamie. Czesława jest gotowa związać się z księgowym na zawsze.

W międzyczasie dwie panie dochodzą do porozumienia co do swojej roli w życiu Adama, jednak niespodziewanie na scenie pojawia się wściekły Wiesław – mąż jednej z porwanych kobiet. Wszystko zaczyna nabierać jeszcze bardziej nieoczekiwanych obrotów akcji…

Obsadę spektaklu tworzą: Anna Oberc, Małgorzata Lewińska, Kaziu Mazur/Tadeusz Mosiewicz oraz Waldemar Błaszczyk. Za reżyserię odpowiada Piotr Nowak, scenografię przygotował Witold Stefaniak, a kostiumy zaprojektowała Gaja Yunasai.

Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu, niezwykłych zwrotów akcji i niezapomnianych sytuacji!

Artykuł Komedia pełna niespodziewanych zwrotów akcji pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna