Krakowska Informacja Lokalna

Teatr Bagatela zaprasza wszystkich miłośników dobrego humoru na swoje najnowsze przedstawienie, komedię „Pomoc domowa”. Ta brawurowa kontynuacja spektaklu „Boeing, Boeing – Odlotowe narzeczone” przenosi nas w świat pełen zabawnych sytuacji i niezwykłych bohaterów.
Główną bohaterką jest Nadia, która podejmuje pracę jako pokojówka. Jednak ta pozornie niewinna praca przynosi jej więcej kłopotów, niż mogłaby się spodziewać. Jako osoba mająca dostęp do domowych tajemnic, Nadia staje się świadkiem romansów swoich pracodawców. A sama również skrywa wiele tajemnic…
Reżyserią tego przedstawienia zajmuje się Marc Camoletti, a w obsadzie można podziwiać takie osobowości teatralne jak Marek Kałużyński, Michał Kościuk, Karolina Chapko czy Kamila Klimczak. To z pewnością gwarancja doskonałej rozrywki i niezapomnianych wrażeń.
Czy Nadia zdoła uniknąć wplątania się w kolejny damsko-męski galimatias? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy już na scenie Teatru Bagatela. Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. To będzie, bez wątpienia, jedno z najciekawszych przedstawień sezonu!
Nie przegapcie szansy, aby zobaczyć „Pomoc domową” na własne oczy. Bawcie się dobrze i cieszcie się teatrem w najlepszym wydaniu!

Artykuł Komedia na scenie Teatru Bagatela pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna