Krakowska Informacja Lokalna

Klub Literacki to inicjatywa, która poświęcona jest rozwijaniu zainteresowania literaturą i twórczością literacką. To idealne miejsce dla osób, którym czytanie jest tak naturalne jak oddychanie i jedzenie. Niezależnie od tego, ile i co czytasz, w Klubie Literackim spotkasz osoby, które podzielają twoją pasję.

Jest to cykl kameralnych spotkań warsztatowych, w trakcie których będziemy czytać i dyskutować, przeprowadzać eksperymenty literackie oraz pisać wiersze kieszonkowe. Będziemy również tworzyć kolaże i zakładki literackie, a także redagować i analizować nasze teksty.

Klub Literacki poprowadzi doświadczony Adam Buszek, który wniesie nieocenioną wiedzę i charyzmę na każde spotkanie. Adam to pasjonat literatury i prowadzi pracownię edukacyjną Dam Słowo.

Dobrą wiadomością jest to, że Klub Literacki jest otwarty dla wszystkich, a do grupy warsztatowej można dołączyć w dowolnym momencie. Bilety można nabyć na pojedyncze spotkania lub skorzystać z pakietu czterech spotkań, co zdecydowanie daje korzystniejszą cenę.

Nie czekaj, dołącz do Klubu Literackiego i poznaj innych pasjonatów literatury, którzy są gotowi odkrywać, dyskutować i tworzyć razem z Tobą! Bilety dostępne na stronie strefazajec.pl oraz stacjonarnie w Klubie Kazimierz.

Artykuł Klub Literacki – Miejsce Spotkań Miłośników Literatury pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna