Czas na niezapomniane doświadczenia językowe! Zapraszamy na Dzień Otwarty w My Vinci Preschool, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji. Chcesz zanurzyć się w angielskim, hiszpańskim czy polskim? Ta wyjątkowa okazja pozwoli Ci na eksperymenty w różnych językach!

W programie tego niezwykłego spotkania znajduje się wiele ciekawych aktywności. Przez cały dzień będziesz miał możliwość brać udział w eksperymentach językowych. Nauczysz się nowych słów, poznasz ciekawostki o kulturze różnych krajów i zdobędziesz pewność siebie w komunikacji językowej.

Nie tylko będziesz miał okazję poszerzyć swoje językowe horyzonty, ale także zwiedzić nasze przedszkole. Podczas profesjonalnej oprowadzania poznasz nasze wyjątkowe pomieszczenia, plac zabaw i zapoznasz się z naszą nowoczesną metodą nauczania.

Nie możemy zapomnieć również o niezwykłym pokazie treningowym judo. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć profesjonalistów w akcji i odkryć tajniki tej sztuki walki.

Jeśli chcesz wziąć udział w naszym Dniu Otwartym, nie zapomnij zarejestrować się na naszej stronie internetowej. Już dziś zapisz się, bo ilość miejsc jest ograniczona!

Wyrusz z nami w niezapomnianą przygodę językową i odkryj, jak nauka może być fascynująca! Nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz!

Artykuł Dzień Otwarty w My Vinci Preschool – Odkryj świat języków! pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna