Krakowska Informacja Lokalna

Cafe NOWA Księgarnia zaprasza młode i przyszłe mamy na unikalne spotkania czytelnicze, które oferują o wiele więcej niż tylko książki. To doskonała okazja do wsparcia i dzielenia się doświadczeniami z innymi kobietami znajdującymi się w podobnej sytuacji.

Magdalena Niemyjska, mama czterech dziewczynek i chłopca, doula i terapeutka Bowena, poprowadzi te wyjątkowe spotkania. Z pasją pomaga innym odkrywać ich wewnętrzną siłę i piękno. Jej misją jest towarzyszenie osobom w drodze do rodzicielstwa, aby mogły cieszyć się tą niezwykłą przygodą.

Współpracuje również z Rodzinnym Centrum Położniczym Koala, gdzie pomaga przygotować wiele par do porodu i karmienia piersią. Oprócz tego towarzyszy parom w czasie porodu i po nim. Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Doul w Polsce.

Spotkania czytelnicze w Cafe NOWA Księgarnia to nie tylko okazja do wymiany doświadczeń, ale także do spędzenia czasu w sympatycznym gronie, popijając kawę i prowadząc kojące rozmowy. Jeśli jesteś młodą lub przyszłą mamą, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wsparcie, inspirację i świetną okazję do nawiązania nowych przyjaźni. Nie przegap tej niezwykłej okazji!

Artykuł Czytelnicze spotkania dla młodych mam w Cafe NOWA Księgarnia pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna