W niedzielę (19 maja) odbędzie się niezwykłe wydarzenie na stadionie Polonii Warszawa przy Konwiktorskiej 6. Oprócz emocjonującego meczu piłkarskiego pomiędzy Polonią a Odrą Opole, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych fanów.

Już od godziny 13:00 dzieci w wieku do 11 lat będą mogły uczestniczyć w Dniu Dziecka, który odbywać się będzie na terenie stadionu. Wstęp symbolicznie kosztuje jedynie 1 złotych! To doskonała okazja, aby spędzić niedzielne popołudnie w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji, takich jak dmuchańce, trampoliny, malowanie twarzy, basen z piłkami i wata cukrowa. Dzieci będą miały okazję bawić się i spędzić aktywnie czas przed rozpoczęciem meczu. Dodatkowo, przed pierwszym gwizdkiem piłkarza otworzy spotkanie otwarte, podczas którego fani będą mogli spotkać się z jednym z zawodników pierwszej drużyny. W przerwie odbędzie się także konkurs rzutów karnych, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Najważniejsze jest to, że wszystkie atrakcje będą dostępne dla wszystkich posiadaczy biletów na mecz. To doskonała okazja, aby połączyć sportowe emocje z dobrą zabawą dla najmłodszych. Nie przegap tej niezwykłej okazji! Weź ze sobą rodzeństwo, przyjaciół lub całą rodzinę i wybierz się na stadion Polonii Warszawa już w niedzielę. Niezapomniane wrażenia oraz całe mnóstwo zabawy są niemalże gwarantowane!

Artykuł Atrakcje dla dzieci podczas meczu Polonia Warszawa – Odra Opole pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna