Jeżeli szukasz wyjątkowej rozrywki w świecie muzyki hip-hopowej, koniecznie zapisz sobie datę drugiego darmowego koncertu piątkowego w ramach Dziedzińca Kultury. Tym razem na scenie zobaczymy jednego z najbardziej utytułowanych artystów w Polsce – O.S.T.R.

O.S.T.R. to artysta, który na hiphopowej scenie osiągnął prawie wszystko. Jego dorobek obejmuje aż 30 autorskich albumów muzycznych, a przebój „Życie po śmierci” zdobył Diamentową Płytę. Ma również na swoim koncie aż 10 płyt platynowych i 7 złotych, w tym dwie podwójnie platynowe. Nie bez powodu pięciokrotnie zdobył Nagrodę Fryderyka przyznawaną przez Akademię Fonograficzną.

Na dziedzińcowej scenie będzie można usłyszeć utwory z „Diaporamy”, jednego z najbardziej wyczekiwanych albumów hip-hopowych 2023 roku. Album ten jest hołdem dla współczesności i inspirowany podróżami artysty po całej Europie i Stanach Zjednoczonych. To dźwiękowy repertuar, który obecnie rządzi światem muzyki.

Koncert odbędzie się na Dziedzińcu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przy Krakowskim Przedmieściu 15/17. Miejsca są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona, więc warto być na czas. Jeśli nie możesz być na miejscu, koncert będzie transmitowany również w radiowej Trójce.

Pamiętaj, że organizatorzy zadają się, aby wszyscy mogli skorzystać z tego wyjątkowego wydarzenia. Dlatego zachęcają osoby ze szczególnymi potrzebami do wcześniejszego kontaktu z przedstawicielem NCK, aby zapewnić odpowiednią dostępność. W treści maila należy podać szczególne potrzeby i numer telefonu opiekuna lub uczestnika.

Przyjdź i ciesz się niezwykłym koncertem O.S.T.R., który zapowiada się niezapomnianie!

Artykuł Zapowiedź wyjątkowego koncertu o turnieju rapowym pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna