Czerwiec 2024 jest miesiącem, w którym miłośnicy sztuki w Warszawie będą mieli okazję zobaczyć wyjątkową wystawę rzeźb i reliefów Piotra Michnikowskiego. Galeria Sztuki Współczesnej Orac zaprasza od 20 do 27 czerwca na prezentację niezwykłych dzieł artysty.

Tytuł wystawy – „Pomiędzy” – odnosi się do przestrzeni między różnymi stanami i pojęciami. To miejsce, w którym nie zawsze coś jest, ale jednocześnie może się wiele dziać. Michnikowski bada relacje pomiędzy słowem a ciałem, ciszą a dźwiękiem, istnieniem a nieistnieniem. Jego rzeźby i reliefy są nie tylko fizycznymi obiektami, ale również manifestacją tych przestrzeni.

Podczas wernisażu, który odbędzie się 20 czerwca o godzinie 18:00, będzie można spotkać samego artystę i porozmawiać z nim o jego twórczości. Wystawę będzie można odwiedzić codziennie do 27 czerwca w godzinach 11:00-20:00.

Prace Piotra Michnikowskiego są fascynującą podróżą przez jego umysł i emocje. Pod powierzchnią kształtów i tekstur kryje się głęboka refleksja nad kondycją człowieka i jego relacją ze światem. Każda rzeźba i relief tworzą niepowtarzalną historię i pozostawiają widza z pytaniami i zrozumieniem pomiędzy.

Artykuł Wystawa rzeźb i reliefów Piotra Michnikowskiego „Pomiędzy” pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna