Już w ten weekend odbędzie się finał Rolanda Garrosa, jeden z najważniejszych turniejów tenisowych na świecie. Dla wszystkich fanów tenisa mamy dobrą wiadomość – przy Pałacu Kultury i Nauki, od strony Kinoteki, będzie czekać na Was specjalna strefa kibica. Możecie tam śledzić zmagania najlepszych tenisistów i tenisistek, którzy powalczą o tytuł mistrza.

Strefa kibica będzie pełna atrakcji dla wszystkich obecnych. Wśród nich znajduje się strefa animacji, przygotowana przez Aktywną Warszawę i Polski Związek Tenisowy. Będziecie mieli okazję zagrać w tenisa pod okiem doświadczonego instruktora, który pokaże Wam podstawy gry. Dodatkowo, czekać będą na Was liczne niespodzianki i konkursy z nagrodami.

Warto zaznaczyć, że historia tego turnieju sięga niemalże 130 lat wstecz, bowiem pierwsza edycja odbyła się w 1891 roku. Roland Garros jest jednym z czterech turniejów Wielkiego Szlema, a jego tradycyjny termin to przełom maja i czerwca. Co więcej, tenisistka Iga Świątek będzie bronić tytułu z ubiegłego roku, podczas gdy u mężczyzn nieobecność kontuzjowanego Novaka Djokovicia otwiera drzwi dla nowych pretendetów.

Nie możecie przegapić tego spektaklu! Dołączcie do nas w strefie kibica i bawcie się wspaniale, śledząc najważniejsze rozgrywki tenisowe!

Artykuł Strefa kibica podczas Roland Garros – niezapomniane przeżycie dla fanów tenisa pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna