Gotowi na dzisiejsze spotkania? Zapraszamy Was dzisiaj szczególnie mocno w godzinach 17:00-18:00 😍 Niestety z przyczyn od nas niezależnych goście nie będą mogli pojawić się w Filiach nr 21,22 oraz 44.

Ale nie martwcie się, czeka na Was wiele innych fascynujących osób!

Jacek Bańka, były minister sportu i obecnie prezydent Światowej Agencji Antydopingowej, spotka się z czytelnikami w Filii nr 40, ul. Łużycka 55. Będzie poruszać tematy związane z dopingiem w sporcie i znaczeniem uczciwej rywalizacji.

Dominika Bednarczyk-Krzyżowska, znana aktorka teatralna, serdecznie zaprasza do Filii nr 24, ul. Na Błonie 13 d. Podzieli się z Wami swoimi doświadczeniami z branży teatralnej oraz opowie o swojej pracy na scenie.

Krzysztof Bochenek, utalentowany aktor filmowy i telewizyjny, spotka się z fanami w Filii nr 32, ul. Żywiecka 32. Usłyszycie wiele ciekawostek z planu filmowego i odkryjecie kulisy pracy aktora.

Barbara Gawryluk, ceniona pisarka, będzie gościć w Filii nr 48, os. Boh. Września 26. Opowie o inspiracjach i procesie twórczym przy pisaniu swoich powieści.

Krzysztof Głuchowski, dyrektor Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie, spotka się z Wami w Filii nr 8, ul. Brodowicza 1. Będziecie mieli okazję poznać kulisy pracy teatru i usłyszeć o najnowszych spektaklach.

Andrzej Sikorowski, znany piosenkarz i poeta, zaprasza do Filii nr 3, pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3. Usłyszycie nie tylko jego przeboje, ale również opowieści związane z tworzeniem tekstów piosenek.

Ishabel Szatrawska, utalentowana pisarka, będzie gościć w Bibliotece Głównej, ul. Powroźnicza 2. Podzieli się z Wami swoimi doświadczeniami pisarskimi i opowie o swojej twórczości literackiej.

Edyta Świętek, autorka popularnych powieści, spotka się z fanami w Filii nr 53, os. Stalowe 12. Opowie o swoich ulubionych bohaterach i nowych projektach literackich.

Łukasz Wojtusik, wyjątkowy twórca sztuki, spotka się z Wami w Filii nr 31, ul. Przyzby 10. Będzie prezentować swoje prace i opowiadać o inspiracjach artystycznych.

Leszek Wójtowicz, ceniony pieśniarz i poeta, serdecznie zaprasza do Filii nr 50, os. Kościuszkowskie 5. Wyczaruje niezwykłą atmosferę swoimi piosenkami i podzieli się z Wami historiami stojącymi za nimi.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą telefonu z pobraną Aplikacją Biblioteki Kraków – czekać na Was będą drobne upominki (ilość ograniczona) 😉

Artykuł Spotkania z ciekawymi osobistościami w Bibliotece Kraków pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna