W środę, 10 lipca 2024 roku o godzinie 21:00 w Warszawie, w dzielnicy Ochota, odbędzie się seans filmowy na kinowej polanie Lolka. Wydarzenie to ma na celu zaproszenie mieszkańców na wspólne oglądanie filmów na dużym ekranie, w otoczeniu przyjemnej atmosfery i zielonego terenu.

Tegoroczny repertuar zapewnia doskonałą rozrywkę dla każdego kinomaniaka. Na seansie będzie można obejrzeć film „Kos” w reżyserii Pawła Maślony. Ten pełen emocji i niezwykłych momentów obraz zapewni niezapomniane wrażenia wszystkim widzom.

Kino letnie to doskonały pomysł na spędzenie wieczoru zarówno z bliskimi, jak i ze znajomymi. Wielki ekran, leżaki, popcorn i chłodząca lemoniada to gwarancja idealnego relaksu w magicznej atmosferze letniego wieczoru w sercu Warszawy.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, więc każdy może skorzystać z możliwości darmowego oglądania filmów na świeżym powietrzu. Warto już teraz zarezerwować sobie miejsce na polanie obok LOLEK grill & bar, aby mieć pewność, że nic nas nie ominie!

Gorąco zapraszamy wszystkich miłośników kina na seans filmowy „Kos” na kinowej polanie Lolka! Przybywajcie licznie i cieszcie się wspaniałą atmosferą podczas letniego kina plenerowego!

Artykuł Seans filmowy „Kos” na kinowej polanie Lolka pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna