Krakowska Informacja Lokalna

Każdy miłośnik czytania na pewno odczuł ekscytację, gdy dowiedział się o nadchodzącym wydaniu kodów na platformie Legimi. Niestety, ostatnie wieści z obozu Legimi budzą pewne rozczarowanie. Premiera kodów, która pierwotnie miała odbyć się w kwietniu, została przesunięta na maj.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na oficjalnym koncie Legimi na Twitterze, opóźnienie wynika z nieprzewidzianych okoliczności. Choć dokładne przyczyny nie zostały ujawnione, wiemy, że ekipa Legimi pracuje nad zabezpieczeniem i ulepszeniem kodów, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenie użytkownikom.

Czekanie może być trudne, zwłaszcza dla osób niecierpliwych na premierę, ale mamy pewność, że trud będzie wart nagrody. Głównym celem przesunięcia daty jest zagwarantowanie, że kodeki będą działać bez zarzutu i zapewnią dostęp do setek, jeśli nie tysięcy, książek i audiobooków, które można czytać i słuchać na Legimi.

Tak więc mimo nieco rozczarowujących wiadomości o opóźnieniu, warto pamiętać, że dobre rzeczy czasem zajmują trochę więcej czasu. Maj to tylko kilka tygodni od kwietnia, a do tego czasu możemy się cieszyć innymi atrakcjami i przygotować się do niezwykłych przygód z książkami na Legimi, które czekają na nas już wkrótce!

Artykuł Premiera kody na Legimi przesunięta na maj! pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna