Krakowska Informacja Lokalna

Zapraszamy na kolejne wydarzenie zorganizowane w ramach Akademii Filmu Polskiego Łukasza Maciejewskiego! Tym razem przeniesiemy się w podróż na brytyjską wyspę w filmie „Ostatnia Granica” w reżyserii Klaudiusza Chrostowskiego.

Główny bohater, trzydziestoletni Bartek, postanawia zmierzyć się z samotnością i odosobnieniem, udając się w podróż na najbardziej odległą wyspę w Wielkiej Brytanii. Tylko z plecakiem, wspomnieniami i pytaniem „co dalej?”, stając w obliczu dzikiej przyrody i nowych wyzwań, Bartek ma szansę na odkrycie samego siebie.

„Ostatnia Granica” to pełnometrażowy debiut reżysera, który przedstawia nie tylko podróż fizyczną, ale również wewnętrzną. Film ukazuje nieoczywistą przyjaźń i siłę natury, która pozwala głównemu bohaterowi spojrzeć w głąb siebie i znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Wierzymy, że to wyjątkowe dzieło przyniesie nam momenty refleksji i wzruszenia. Zachęcamy do udziału w projekcji i rozmowach na temat filmu, które poprowadzą twórcy – Jakub Gierszał i reżyser Klaudiusz Chrostowski.

Artykuł „Ostatnia Granica” – Nowa podróż do odkrywania samego siebie pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna