Krakowska Informacja Lokalna

Oczy masz niebiesko-zielone, włosy masz za bardzo kręcone, ludzi nie lubisz, i źle o nich mówisz. Ale dlaczego? Wanda Warska nie śpiewa już słynnej bossa novy Dziewczyna z Ipanemy, ale teraz możecie usłyszeć ją w niezwykłym recitalu PIOSENKI ODNOWA w wykonaniu jedynie i niepowtarzalnej Kamili Klimczak.

Krzysztof Materna, reżyser i pasjonat, pragnął tego recitalu już od dawna. Teraz, dzięki współpracy z Teatrem Bagatela, marzenie się spełnia. Kamila, obdarzona unikalnym głosem i urodą, wcieliła się w rolę głównej bohaterki tego muzycznego spektaklu. W recitalu PIOSENKI ODNOWA. KAMILA KLIMCZAK, artystka zabierze Was w barwną podróż przez teksty znanych i cenionych artystów.

Wystąpienie Kamili będzie miało formę prawdziwej uczty muzycznej. Do jej wykonania wykorzystane zostaną utwory mistrzów jak Namysłowski, Szpilman, Turnau, Zarycki, Amanto. Teksty piosenek, z kolei, powstały pod piórami takich wybitnych poetów jak Jacek Cygan, Ewa Lipska czy Agnieszka Osiecka. Przeplatające się melodie, połączone z unikalnym i klimatycznym tłem malarskim autorstwa Jerzego Skolimowskiego, stworzą niepowtarzalne wrażenia muzyczne.

Całość dopełni sześcioosobowy zespół muzyczny, który pod kierownictwem Kamili stworzy harmonijną i satysfakcjonującą atmosferę recitalu. Ten wyjątkowy spektakl w wykonaniu Kamili Klimczak obiecuje być pełen emocji, charyzmy oraz niezapomnianych doznań w świecie muzyki. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by doświadczyć tego niezwykłego recitalu PIOSENKI I CHARYZMA.

Artykuł Nowy recital muzyczny Kamili Klimczak: PIOSENKI I CHARYZMA pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna