Krakowska Informacja Lokalna

Organizatorzy XX Dni Gminy Wielka Wieś zapowiadają wyjątkowe wydarzenia dla mieszkańców. Gwiazdami jubileuszowych obchodów Święta Gminy będą zespoły Varius Manx i Piękni i Młodzi.

W czasie dwóch wieczorów pod gwiazdami, miłośnicy dobrej muzyki będą mieli okazję doświadczyć koncertów tych legendarnych artystów. Varius Manx wraz z Kasią Stankiewicz, ikoną polskiej sceny muzycznej, wykonają swoje przeboje, takie jak „Zamigotał świat” czy „Pocałuj noc”. Ich utwory rozgrzewają serca wszystkich fanów dobrej muzyki.

Piękni i Młodzi, z udziałem Magdaleny Narożnej, energetycznej formacji, również dostarczą niezapomnianych wrażeń podczas swojego występu. Organizatorzy twierdzą, że ta pełna energii grupa jest nie do oparcia.

Wydarzenia te skupiają się nie tylko na koncertach, ale również oferują wiele atrakcji dla najmłodszych uczestników. Wszyscy będą mieć szansę na wspólną, rozrywkową zabawę w malowniczej scenerii Gminy Wielka Wieś.

Nie przegap okazji, sprawdź sam, jak te koncerty i atrakcje Święta Gminy Wielka Wieś mogą wywołać u Ciebie niezapomniane emocje!

Artykuł Koncerty Varius Manx i Piękni i Młodzi na Święto Gminy Wielka Wieś pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna