Krakowska Informacja Lokalna

Przeżyj niezapomniane muzyczne przygody podczas koncertu z Joanną Trafas, utalentowaną artystką, która zdobyła uznanie jako śpiewaczka klasyczna, piosenkarka pop i jazz oraz aktorka musicalowa. Koncert będzie pełen znanych i uwielbianych utworów z filmów, musicali i seriali, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Podczas tego niezwykłego wieczoru, Joanna zabierze słuchaczy w podróż do przeszłości, wykonując piosenki międzywojenne oraz ścieżki dźwiękowe z takich kultowych filmów jak „Ojciec Chrzestny”, „Batman”, „James Bond” czy „Władca Pierścieni”. Nie zabraknie również niesamowitego repertuaru z musicali, w tym „My Fair Lady”, „West Side Story” czy „Upiór w Operze”.

Wspaniałą oprawę muzyczną zapewni Aleksander Brzeziński, wszechstronny artysta, który jest zarówno multiinstrumentalistą jak i kompozytorem. Jego twórczość to muzyka teatralna oraz wiele popularnych piosenek, w tym znana „Bombonierka”.

Nie przegap okazji, by doświadczyć tego unikalnego koncertu Joanny Trafas i Aleksandra Brzezińskiego. Znajdź się w starym kinie, odwiedź Casablankę, Baghdad Cafe lub wejdź na ścieżkę Tajemniczych Drzwi. Przygotuj się na niesamowite emocje i pełne energii wykonanie tych znanych i kochanych melodii. To prawdziwy festiwal dla wszystkich miłośników filmowej i musicalowej muzyki!

Artykuł Koncert muzycznych podróży przez świat filmu i musicali z Joanną Trafas pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna