Warszawska Ochota powita kinomanów na plenerowym seansie filmowym w przepięknym otoczeniu Pola Mokotowskiego. Kino letnie Lolka zaprasza wszystkich miłośników kina na niezapomniane wieczory spędzone na świeżym powietrzu.

Możliwość obejrzenia prawdziwych hitów zarówno europejskiego, jak i hollywoodzkiego kina, to nie lada gratka dla wszystkich miłośników sztuki filmowej. Wspaniała atmosfera, leżaki, pyszne przekąski i zielone otoczenie gwarantują idealny relaks po ciężkim dniu.

W programie widowisk będzie można znaleźć zarówno klasyczne obrazy, jak i najnowsze produkcje. Rozpoczęcie seansu nastąpi tuż po zmroku, a uczestników zapraszamy do wspólnego leżakowania na trawie obok LOLEK grill & bar już od godziny 20:00. Czekają nas wieczory pełne emocji, zachwytu nad aktorskimi kreacjami i niezapomnianych historii.

Data premiery filmu „Barbie” w reżyserii Gretty Gerwig zostaje utrzymana, ale tym razem zobaczymy go w letniej scenerii nad polaną Lolka. Nie przegapcie tej fantastycznej okazji, aby cieszyć się letnią nocą pod gwiazdami i oglądać film w najlepszym towarzystwie.

Wstęp na seanse kinowe jest bezpłatny, dlatego zapraszamy wszystkich na kinowy piknik w Warszawie. Przygotujcie swoje leżaki i gotowi do niezwykłych filmowych przygód!

Artykuł Kino na trawie – magiczne letnie wieczory pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna