Krakowska Informacja Lokalna

Teatr od dawna jest miejscem, w którym aktorzy wcielają się w różne postaci, odkrywając przed widownią nowe światy. Jednym z takich spektakli jest „Wszystko o kobietach”, które w dramatyczny sposób porusza temat męskich relacji. Wykorzystując inspiracje z rozmów podsłuchanych w siłowni, kieliszku alkoholu czy nawet mafijnych gróźb, trzech utalentowanych aktorów przenosi nas w świat męskiej natury.

W tej unikalnej produkcji, która zdobyła Grand Prix na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Komedii Talia, Krzysztof Górecki, Tadeusz Łomnicki, Piotr Pilitowski i Paweł Kumięga z odwagą wcielają się w kilkanaście postaci. Wspaniała gra aktorska, pasja i szczerość w każdym geste i słowie wciągają widzów i dają im powód do zarówno uśmiechu, jak i refleksji.

Premiera spektaklu odbyła się 17 maja 2008 roku, a reżyserem był Tomasz Obara, który świetnie oddał dramaturgię tego tematu. Na scenografii pracował Marek Braun, który stworzył wyjątkową przestrzeń dla aktorów, umożliwiając im swobodne poruszanie się.

„Wszystko o kobietach” to fascynująca podróż po męskim świecie, który nie jest zawsze twardy i bezkompromisowy. To spektakl, który w sposób oryginalny i zaskakujący ukazuje różne oblicza męskiej natury.

Artykuł Intrygujący świat męskich relacji na scenie pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna