Krakowska Informacja Lokalna

Wkraczając w lata trzydzieste XX wieku, przenosimy się w zaczarowany świat pełen luksusu i elegancji. To czasy, kiedy szampan płynął strumieniami, muzyka grała na parkietach, a kobiety zachwycały w oszałamiających toaletach, a dżentelmeni emanowali wyrafinowaniem. Powróćmy do tych magicznych czasów i rozkoszujmy się wieczorem pełnym niespodzianek godnych przedwojennych lat!

Jan Korwin-Kochanowski jako reżyser zaprasza nas do udziału w komediowym spektaklu dla dorosłych, który odżywia wspomnienia minionych dni. „Chwała i blask: Noc przedwojennego luksusu” to prawdziwe arcydzieło, które zniewala swoją autentycznością i niepowtarzalną atmosferą.

Oczywiście, nie możemy zapomnieć o utalentowanej obsadzie, która wciela się w postacie pełne temperamentu i wdzięku. Aneta Gierat, Sylwia Chludzińska, Justyna Filipowicz (lub Agnieszka Pudło), Paweł Brandys (lub Marek Wolny) oraz Daniel Piskorz, każdy z nich wnosi unikalny charakter do spektaklu, tworząc magiczną chemię na scenie.

Ten przedwojenny wieczór trwa około 70 minut i obiecuje dostarczyć niezapomnianych chwil pełnych śmiechu, wzruszeń i emocji. Premiera odbyła się 22 czerwca 2018 roku, a od tego czasu spektakl zdobył uznanie publiczności i krytyki.

„Chwała i blask: Noc przedwojennego luksusu” to podróż w czasie, która pozwala nam na chwilę zanurzenia się w magii minionych lat. Przygotujcie się na wieczór pełen zabawy, stylu i elegancji!

Artykuł Chwała i blask: Noc przedwojennego luksusu pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna