Krakowska Informacja Lokalna

Centrum Sztuki Współczesnej Solvay zaprasza na dwudniową uroczystość zamknięcia sezonu 2023/2024. Wydarzenie odbędzie się 21 i 22 czerwca 2024 roku, oferując bogaty program artystyczny dla wszystkich odwiedzających.

W piątek, 21 czerwca, o godzinie 17:30 rozpocznie się wernisaż wystawy Pracowni Malarstwa i Rysunku CSW Solvay, którą poprowadzi Agnieszka Krzyżanowska-Kasjanowicz. Jest to doskonała okazja, aby podziwiać prace utalentowanych artystów, którzy przez cały rok tworzyli w Centrum.

Po wernisażu, o godzinie 18:00, w Sali Widowiskowej można będzie obejrzeć spektakl monodramatyczny „Silniejsza” autorstwa A. Strindberga, w reżyserii B. Tondera. Występować będzie utalentowana Zuzanna Bień, która zapewni niezapomniane wrażenia sceniczne.

W sobotę, 22 czerwca, o godzinie 12:00 ruszy wernisaż wystawy Klubu Młodego Artysty CSW Solvay, którą też poprowadzi Agnieszka Krzyżanowska-Kasjanowicz. Będzie to okazja do zapoznania się z twórczością młodych, obiecujących artystów.

Następnie, o godzinie 12:30, w Sali Widowiskowej odbędzie się spektakl dla dzieci, którego uczestnikami będą aktorzy z Zespołu Teatru z Natury CSW Solvay. Pod opieką Nataszy Słysz-Czaja, dzieci będą miały okazję do wspaniałej zabawy i przekazania ważnych wartości poprzez sztukę teatralną.

Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do zanurzenia się w świecie sztuki współczesnej i docenienia talentu artystów związanych z Centrum Sztuki Współczesnej Solvay. Nie przegapcie tego wyjątkowego zamknięcia sezonu!

Artykuł Celebracja zakończenia sezonu w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna