Kto co wie?

„Kto co wie?“ to niezwykle zabawna i pełna zwrotów akcji farsa autorstwa Philipa Kinga. Opowieść o spokojnym angielskim miasteczku, którego mieszkańcy zostają wplątani w lawinę nieoczekiwanych wydarzeń. W samym środku jest małżeństwo pastora Lionela Toopa i jego wyzwolonej żony Penelopy, byłej aktorki. Ich życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy niespodziewany gość, stary znajomy z czasów teatralnych, pojawia się w drzwiach plebanii.

Wkrótce zaczynają się przygody pełne chowanego, przebieranek i kłopotliwego zadawania sobie pytań o tożsamość. Całe miasteczko zamienia się w labirynt pełen zgadywanki: kto jest kim i czego podejrzewają się nawzajem bohaterowie?

Pełna humoru historia Philipa Kinga zapewnia niekończącą się rozrywkę, aż do samego końca nie wiadomo, jakie niespodzianki jeszcze czekają na mieszkańców miasteczka. Kiedy biskup zgorszony sytuacją, dezorientowany pastor, żołnierz na przepustce, służąca, która nie może nadążyć, a także bezradna żona pastora wpadają w wir chaotycznych wydarzeń, nie sposób się oprzeć śmiechowi.

„Kto co wie?“ to szalona komedia, która rozbawi każdego, kto lubi nieprzewidywalne zwroty akcji i oryginalne postacie. To historia, która pokazuje, jak nawet najspokojniejsze miasteczko może zamienić się w prawdziwe szaleństwo, kiedy tajemnice i tożsamości zaczynają wychodzić na jaw. Nie można przegapić tej niezwykłej i pełnej absurdalnych sytuacji sztuki teatralnej!

Artykuł pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna